Пройшло чергове засідання літературно- мистецького об‘єднання «Краєзнавча Баришівщина» з нагоди 185 – річчя від дня народження нашого земляка СТЕФАНА КУЛЬЖЕНКА з поетичною назвою краєзнавча візитка  « ВИДАТНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРУКАР – СТЕФАН КУЛЬЖЕНКО».

Захід підготувала та провела провідний бібліотекар відділу обслуговування Баришівської бібліотеки для дорослих Світлана Черватюк.

На захід були запрошені краєзнавці, бібліотечні працівники громади, директори музеїв.

Із вступним словом виступила директор ЦБС Галина Пацаловська.

Ознайомили присутніх із біографією Стефана Васильовича.

Цікаво і змістовно виступив настоятель церкви Архистратига Михаїла село Лукаші, краєзнавець Павло Лисенко, члени клубу « Краєзнавча Баришівщина» Остапенко В.М., Калашник В.Ф., Сташук Г. В., директор краєзнавчого музею Людмила Новоградська. Книги та документи по даній тематиці можна переглянути в краєзнавчому музеї та в Центральній бібліотеці для дорослих.

«Народився видатний друкар, книговидавець, найуспішніший підприємець свого часу в 1837 році, 5 січня – в містечку Баришівка на Київщині.» інтернет)