Кожний старостинський округ Баришівської громади вирізняється своєю вдачею, активністю та дієвими підходами до втілення реформи децентралізації і якісні зміни помітно одразу

4-го лютого 2020 року заступник Баришівського селищного голови Жанна Віталіївна Данчук,начальник управління економічного розвитку, залучення інвестицій та фінансів Баришівської селищної ради Надія Михайлівна Слухай та директор центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Лариса Василівна Борзак відвідали Сезенківський старостинський округ, поспілкувалися з в.о. старости округу.  Не оминули Сезенківський НВК та обласний центр соціально-психологічної реабілітації для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, на базі якого працюють гуртки: спортивний, художньої вишивки, дизайну, фітодизайну, естетики і побуту. Дитячий заклад розрахований на дітей від 3 до 18 років стаціонарного та денного перебування. Щиро вразила відвідувачів родинна атмосфера закладу та педагогічний колектив, які вчать вихованців бути частиною єдиного соціального організму.

«Робочі поїздки по старостинським округам  допомагають визначити потреби громади у всіх напрямках соціальної підтримки та ініціювати перед виконавчими органами і депутатським корпусом необхідність надавання певного виду соцпідтримки для розвитку разом з економічним добробутом­­­ »,- зауважила Жанна Віталіївна.