Чи усі у громаді готові особисто долучатися до ініціатив, хто хоче змінювати своє життя та життя своїх громадян, у який спосіб, які соціальні потреби нині у громаді?

Майже щодня до Баришівської селищної ради приходять ініціативні жителі громади зі своїми ідеями .«Влада, яка ближче всього до своїх людей, як найкраще представляє їхні інтереси». Це – переконлива істина, і реформа з децентралізації влади в Україні, яку ще раз підкреслює діяльність Баришівської ОТГ.

Разом з ініціативними жителями громади, ми волонтеримо–  залучаємо молодь до реалізації соціальних проектів з метою поширення волонтерського руху в Баришівській громаді; об’єднуємо – спільні ідеї та ідейників для підвищення відповідальності та активності людей у старостинських округах щодо вирішення гострих проблем, які існують; підтримуємо – лідерів, які беруть на себе відповідальність за написання грантів, організацію заходів та можуть простими кроками покращувати становище найбільш незахищених категорій населення; розвиваємо – адже віримо, що саме ініціативні жителі спільноти відіграють ключову роль у формуванні добробуту нашої громади.

Знайомтесь, Ірина Сергіївна Кузнєцова- психолог, кандидат економічних наук, активний житель нашої громади завітала до Баришівської селищної ради на зустріч з начальником управління економічного розвитку, залучення інвестицій та фінансів Баришівської селищної ради Надією Михайлівною Слухай з  новими ідеями та  співпрацею.

Дякуємо за ініціативність та активну життєву позицію!