Економічний, освітній, культурний, спортивний розвиток села в громаді значною мірою залежить саме від активних жителів, від людей відповідальних, тих хто думає, патріотичних…

Сьогодні у фокусі робоча поїздка до Волошинівського старостинського округу. Хочеться відмітити про здобутки односельчан на шляху у побудові гармонійного осередку, де кожен його житель, залучений у справи громади і почувається повноцінним і потрібним членом суспільства – завдячуючи саме цим людям село живе!

Ознайомлювала зі здобутками села представників влади : заступника Баришівського селищного голови Жанну Віталіївну Данчук, начальника управління економічного розвитку, залучення інвестицій та фінансів Баришівської селищної ради Надію Михайлівну Слухай та директора центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Ларису Василівну Борзак – в.о. Волошинівського старостинського округу Лариса Вікторівна Макаренко.

Відвідали дитячий садок в с.Борщів,  в якому  вихованці групи«Бджілка» вразили  неймовірною теплотою та сімейною атмосферою.

Стереотип про те, що сільські люди не читають і бібліотека їм не потрібна – не про жителів с. Борщів, у маленькому населеному пункті вона є і плідно функціонує.

Під приємним враженням залишилися гості і від  місцевого ФАПУ.

2-го грудня 2018 року в старостинському окрузі відбулася знаменна подія –відкриття Української Автокефальної Церкви Св.Миколая Чудотворця, завітали і до храму.

Рік в Баришівській громаді це зовсім невеликий час для великих змін. Але наша громада працює над власним розвитком, шукає і знаходить можливості для того, щоб життя у людей змінилося на краще.