Історична година «Революція гідності: як це було»

Бібліотека-філіал с. Паришків Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради спільно з Паришківським НВК до Дня Гідності та Свободи провела історичну годину  ”Революція Гідності: як це було…”   Про події  2013-2014 років  розповіла бібліотекар бібліотеки-філіалу  с. Паришків А.М.Корж для 8-го класу Паришківського НВК.

Студенти вийшли на Майдан Незалежності в знак підтримки євроінтеграції за Європейську України. Вони мали свої плани, захоплення, батьків, друзів, симпатії, невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну демократичну Україну. А потім все обернулось трагічними подіями, Небесною Сотнею, а ще незліченними цифрами загиблих, людей які постраждали і досі страждають.

Події Революції Гідності   не залишають байдужими жодного громадянина України.  Кожному  з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану  і заради   чого пожертвувала  своїм життям Небесна сотня та воїни, які загинули і гинуть у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави.

Хвилиною мовчання  учні  вшанували всіх, хто ціною власного життя захищав право українців на вибір демократії і свободи, а зараз стоїть у небесній варті за кожного з нас.

На закінчення учні переглянули відео «Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали Небесам»

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Лавріненко Н.І.