Історико-патріотичні читання «За Україну, за її долю стояв Майдан»

Завідувач бібліотеки-філіалу с. Поділля Баришівської ЦБС  відділу культури та туризму Баришівської селищної ради В.П. Васильєва провела історико-патріотичні читання «За Україну, за її долю стояв Майдан» у Подільському  НВК. Валентина Петрівна розповіла про боротьбу українців за свою незалежність.Перший Майдан – Революція на граніті 1990 року – був важливим чинником здобуття Україною незалежності. На Майдані 2004 року — Помаранчевій революції — люди захищали своє право на чесні вибори. Останній Майдан захистив європейський курс держави і продовжився військовим захистом її територій.

Боротьба українських громадян за свої права, яка одержала назву “Євромайдан”, а згодом Революція гідності та стала загальновідомою, була наймасштабнішою подією в новітній історії України й логічним продовженням обстоювання прав людини та громадянина.

Учні  7-го та 9-го класу Подільського НВК прочитали поезію, присвячену подіям на Майдані.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Лавріненко Н.І.