Енергоефективність – це не просто модне слово, а це – правильне та раціональне використання коштів. А енергоефективність в заклади освіти – це комфорт і затишок для дітей, працівників, це ефективне заощадження бюджетних коштів.

Багато хто з жителів громади звернув увагу, як цьогоріч змінюються заклади Баришівки. Над цими проєктами працювали фахівці селищної ради, керівники освітніх закладів та виконуючі обов’язки староста округів всієї Баришівської ОТГ. Визначено пріоритетні заклади і насьогодні закінчується утеплення та ремонт фасаду Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Зерова, стрімко змінюється фасад та вже поставлені енергозберігаючі вікна й обов’язково буде зроблено заміну даху й, звісно ж, утеплення Баришівського НВК. І ось знову приємна новина – готується реалізація ще одного проєку, за яким проведуть утеплення фасаду з капітальним ремонтом даху Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського на суму більше 10 млн. грн.

Всі ці заходи не могли б реалізуватись без тісної взаємодії, плідної співпраці та злагодженої роботи депутата Київської обласної ради Мар’яни Лук’яненко та структурних підрозділів виконавчого комітету Баришівської селищної ОТГ на чолі з головою селищної ради Олександром Вареніченком.

Тож, тільки разом будемо працювати для всієї громади, бо готується ще не один проєкт для всіх старостинських округів.