АНОНС: відбудеться круглий стіл щодо виробництва інноваційних харчових продуктів з вдосконаленими споживчими якостями

29 січня відбудеться круглий стіл на тему “Виробництво інноваційних харчових продуктів з вдосконаленими споживчими якостями (функціональна їжа)”.

Захід ініціювали, щоб у колі стейкхолдерів обмінятися інформацією та баченням пріоритетів розвитку у цій сфері смарт-спеціалізації Київської області, а також обговорити перспективи створення регіонального кластеру функціональних продуктів.

Тож основна мета учасників круглого столу обмін думками, ідеями, пропозиціями та баченням того, у чому саме полягає унікальність Київщини у сфері виробництва інноваційних харчових продуктів і які саме фактори будуть забезпечувати її розвиток упродовж найближчих 7 років.

Серед запрошених – представники департаментів облдержадміністрації, науковці Національного університету харчових технологій, Інституту продовольчих ресурсів НАН України, Київського кооперативного інституту бізнесу і права, представники асоціацій та виробничих підприємств. Враховуючи посилення впливу регіональної влади в умовах децентралізації, до участі у круглому столі запрошено також представників об’єднаних територіальних громад Київщини.

Важливо:

• Захід запланований 29 січня з 10:00 до 12:00.
  • Щоб стати учасником круглого столу, потрібно заповнити реєстраційну форму.
  • Програму можна переглянути тут.
  • Дізнатись деталі можна у фахівців департаменту економіки та цифровізації за контактним телефоном: 286-87-49.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА