Привіт, ти молодий представник нашої громади? І ти мрієш? Давай діяти!

Сьогодні пройшла зустріч з місцевим представником духовенства Української Православної Церкви – отцем Іваном, для обговорення та подальшої співпраці у напрямку розвитку молодіжної політики та створення молодіжного простору в нашій громаді.

ОТОЖ,

Мрієш про простір у нашій громаді, де молодь зможе реалізувати свій потенціал, генерувати та втілювати ідеї, знаходити однодумців, отримувати нові навички? Давай створимо його разом!

МИ ПРОВОДИМО ОПИТУВАННЯ МІСЦЕВОЇ МОЛОДІ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОЕКТІ “МОЛОДЬТУТ: СТВОРИ ПРОСТІР МОЛОДІЖНИХ ПЕРСПЕКТИВ У СВОЇЙ ГРОМАДІ”

HTTPS://FORMS.GLE/JWPG22EWJ7Q5WNRUA

Запрошуємо тебе взяти участь в опитуванні. Опитування є анонімним та буде відбуватись у вільному форматі, це займе лише 5 хвилин. Це НЕ ТЕСТ, це лише обговорення декількох цікавих запитань, та можливість зробити внесок в наше дослідження. За результатами дослідження та завдяки вашій допомозі наша команда зможе сформувати заявку на участь в конкурсі.