26-го грудня 2019 року відбулося виїздне засідання виконавчого комітету Баришівської селищної ради

Місце проведення : Гостролуцький старостинський округ

На цьому засіданні виконавчого комітету Баришівської селищної ради, яке провів селищний голова Олександр Павлович Вареніченко,  в.о. старост Баришівської громади заслухали та обговорили слідуючі питання порядку денного:

1. Про роботу закладів культури громади за підсумками 2019 року.

Доповідач: Бабич Л.М. – начальник відділу культури та туризму

1. Про роботу виконавчого комітету Баришівської селищної ради у 2019 році.

Доповідач : Нестерова О.М. –керуюча справами (секретар) виконавчого комітету

1. Про підсумки розгляду пропозицій, заяв і скарг громадян, які надійшли до виконкому селищної ради та структурних підрозділів протягом 2019 року

Доповідач : Прокопчук Л.О.- начальник загального відділу

1. Розгляд заяв та додаткові питання.

Відвідали також Свято-Миколаївську церкву у Гостролуччі, яка є цікавим і яскравим зразком класицизму. Храм вражає не лише розмірами і довершеними формами, а й високою дзвіницею та довгою галереєю, що сполучає дзвіницю та храм. Мурована церква має один головний купол та чотири додаткові декоративні. Дзвіниця увінчана високим шпичастим шпилем. Бічні фасади повністю симетричні. Церква стоїть на підвищенні у центрі села, на високому підмурку. Сходи ведуть з вулиці на територію храму та до входу у храм. Навколо церкви збереглися: автентична цегляна огорожа, про металеві ворота та металеві елементи огорожі .

Побувавши на службі в величному храмі, напевне кожний староста попросив для свого старостинського округу і благополуччя, і нових перспектив. Адже  якщо говорити простою мовою, то  староста – це така собі «своя» людина, яка представляє інтереси села у місцевій владі. Або ж такий собі власний лобіст, посол і захисник в одній особі.

ТОЖ хочеться побажати всім старостам, всім жителям нашої громади – віри та надії!

З наступаючими святами!