Новорічна зустріч у Власівці з митцями Баришівщини

22 грудня 2019 року відбулося засідання громадської організації митців Баришівщини «Білий квадрат» у селі Власівка. З привітальним словом виступила  очільник організації  З.Г.Коваленко.

З новорічними святами  митців Баришівщини  і жителів села Власівки привітав народний аматорський хор «Жайвір» Баришівського КМЦ (керівник Г.В.Сташук та акампоніатори О.Бараненко і М. Дзьобак). У його виконанні прозвучали колядки та щедрівки. Солісти хору І.Власий і І.Кутовий  порадували присутніх піснями: «Гарний козак гарний» Л.Федорченко і С.Паливода  заспівали пісню «Летіли журавлі» О.Кодус і С.Паливода – «Ой плили гусоньки». У виконанні Н.Шкурпат позвучала пісня «У надії Божа мати».

Новорічне засідання відвідали директор Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Г.В.Пацаловська та працівники відділу обслуговування Баришівської центральної бібліотеки для дорослих Г.О.Шапоренко, С.А.Черватюк та С.П.Захарченко. Побажання миру,здоров’я, щастя, творчих успіхів у наступаючому 2020 році прозвучали з уст керівника хору «Жайвір» Г.В. Сташук, директора ЦБС – Г.В.Пацаловської та завідувача відділом обслуговування Г.О.Шапоренко.

Музичні вітання прозвучали від викладача Баришівської дитячої музичної школи О.Кармазіна та його учня Т.Коваленка.

Присутні ознайомилися з виставкою митців Баришівщини.

Зав.методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС, Н.І.Лавріненко