17 вересня вся Україна віддає шану людям, які стоять на сторожі життя та безпеки інших – РЯТІВНИКАМ

Шановні рятівники, вогнеборці, ветерани пожежної служби!

Дозвольте в цей день відзначити ваш щоденний труд, прирівняний до подвигу!

Ви – мужні, сильні духом чоловіки та жінки, які з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії!

Поки наша армія боронить Україну на фронті, ви працюєте в тилу та на визволених територіях. Сьогодні у вас дуже багато роботи.  Ви рятуєте чужі життя та здоров’я, при цьому забуваєте про себе. Ваша робота – це справжня місія. Місія допомоги людям.

Від імені Баришівської громади дякую за небайдуже ставлення до своїх обов`язків, за вашу роботу!

Низький уклін вам за відчуття безпеки та спокою, яке має простий українець завдяки вашій постійній роботі.

Зичу всім міцного здоров`я, витримки та стійкості у нелегкій праці, світлого родинного щастя і благополуччя!

З повагою секретар Баришівська селищна рада Олександр Ільченко