ПУЛЬС ГРОМАДИ станом на 16.09.2024

За даними Баришівського підрозділу ДСНС (24-ДПРЧ 5-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області) –  здійснено 30 виїздів у Баришівській громаді, зокрема 23 виїзди на загорання трав’яного настилу, 2 виїзди на загорання господарчої будівлі, 1 – підгорання їжі, 1 – допомога місту Переяслав-Хмельницький в подоланні пожежі, 1 – допомога селищу Згурівка в подоланні загорання плавнів, 1 – загорання житлового будинку, 1 – загорання дачного будинку.

У відділення поліції №1 Броварського РУП ГУНП в Київській області  зареєстровано 158 звернень на «102». З них 9 мали ознаки кримінального характеру:

• 2 факти раптової смерті;
  • 1 факт крадіжки;
  • 1 факт тілесних ушкоджень;
  • 3 факти зберігання наркотичних засобів;
  • 1 факт підробки документів (ст.358 КК);
  • 1 факт незаконної вирубки лісу.

Слідчі дії тривають.

Баришівська багатопрофільна клінічна лікарня повідомляє, що наразі на стаціонарному лікуванні перебувають 95 осіб.

У інфекційному відділенні лікуються 17 осіб, з них 2 дорослих пацієнта з діагнозом COVID-19.

В травмотологічний пункт звернулися за допомогою 8 осіб з різними травмами.

Фахівцями первинної медицини прийнято 1001 пацієнт, з яких 1 має  пневмонію, та 14 – COVID-19.

Також здійснено 47 виїздів невідкладної допомоги. Зокрема, в села громади – 19.

НАГАДУЄМО В Україні діють єдині номери екстрених служб:

101 для виклику пожежної служби

102 для виклику поліції

103 для виклику швидкої допомоги.

Ці номери доступні ЦІЛОДОБОВО та БЕЗКОШТОВНО для всіх громадян!

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА РІДНИХ!

Інф. надана екстреними службами:

5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України

Броварське районне управління поліції