01 грудня 2020 року закінчився міський етап виставки-конкурсу «Право очима дитини». Участь взяло 34 дитини шкільного віку Баришівської ОТГ. У виставці-конкурсі брали участь вихованці гуртків, загальноосвітніх, позашкільних закладів освіти Баришівської селищної ради у трьох вікових категоріях:
І вікова категорія – з 6 до 10 років;
ІІ вікова категорія – з 11до 14 років;
IІІ вікова категорія – з15 до 18 років.
У І віковій категорії переможцями стали:
І місце – Омельченко Дмитро, Подільська філія Волошинівського НВК  ім. Р. Лужевського;
ІІ місце – Сюрха Олександр, Баришівська ЗОШ ім. М. Зерова;
ІІІ місце – Федорченко Анастасія Баришівська ЗОШ ім. М. Зерова.
У ІІ віковій категорії переможцями стали:
І місце – Пантелусь Олександра, Баришівська ЗОШ ім. М. Зерова;
ІІ місце – Рихлик Дарина, Перемозький НВК
ІІІ місце – Глуханова Любов, Селищанський НВК.
У ІІІ віковій категорії переможцями стали:
І місце – Мамикіна Софія, Селищанський НВК;
ІІ місце – Голубкіна Ірина, Селищанський НВК;
ІІІ місце – Яценко Анастасія, Лукашівський НВК.
Роботи переможців будуть надіслані до Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» для участі в ІІ обласному етапі виставки-конкурсу.
Відділ освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради вітає переможців І міського етапу виставки-конкурсу «Право очима дитини» та бажає всім перемоги в наступному етапі!