Реалізація проекту у сфері протидії торгівлі людьми

Відбулась робоча зустріч заступника селищного голови з соціальних питань Данчук Ж. В. та керівників структурних підрозділів соціального напрямку з представником громадської спілки “А21 Україна” Павлюк Валерією. ГС “А 21 Україна” є координатором проекту Міжнародної організації з міграції “Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Київській області в умовах децентралізації”.

В рамках зустрічі було обговорено актуальність проблеми торгівлі людьми на території нашої громади, ознайомлено з діючою системою надання соціальних послуг постраждалим від торгівлі людьми, виявлення потреб громади з цих питань.

Учасниками зустрічі опрацьовано можливість створення мультидисциплінарних робочих груп для ефективного функціонування національного механізму та оперативного надання допомоги постраждалим. Було досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю та проведення спільного онлайн – навчання представників структурних підрозділів, дотичних до вирішення даних питань.