Онлайн-навчання бібліотечних працівників Баришівської громади

2 грудня 2020 року працівники Баришівської центральної бібліотеки відвідали онлайн – конференцію, організовану рамках спільної  ініціативи  започаткованої  Фундацією Дарини Жолдак в партнерстві з Управлінням культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА і Благодійною організацією “Благодійний фонд “МХП-Громаді.

Цікавою інформацією по креативній роботі з підлітками поділилася спікер конференції Марина Хмара . Марина– кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародного бізнесу Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Співзасновник Школи молодого українського дипломата Інституту міжнародних відносин, Співзасновник освітньо -трасформаційної платформи DREAM, Навчалась в Kyiv-Mohyla Business School [kmbs], CAPS Business School, віце-Президент Всеукраїнської громадської організації “Українська асоціація економістів-міжнародників».

Марина розповіла про платформу «Школа молодого українського дипломата»,  про роботу з обдарованою молоддю, про популяризацію наукових здобутків та  літератури.

Навчання  продовжується, чекаємо нових зустрічей.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Лавріненко Н.І.