Продовжується проект «Стежинкою добра»…

Сьогодні запрошеними гостями Ванільний дворик були матері загиблих військовослужбовців в зоні АТО, героїв, які поклали своє життя за нашу країну.

Слід пам’ятати та шанувати тих, хто віддав найцінніше – своє життя та бути вдячними матерям, які зростили, зрозуміли вибір сина, благословили й оберігали його своїм материнським серцем.

Ванільний дворик був наповнений радісною атмосферою, діти підготували подарунки та привітання для матерів, заспівали пісні, вручили подяки та були справжніми помічниками на кухні, пригощаючи всіх гостей запашними смаколиками, фруктами та кавою.

Матері були вдячні за такий захід, за можливість зібратись усім гуртом, обговорити проблеми, які їх турбують з керівництвом, обмінятись приємними новинами та познайомитись з дітьми нашої громади. А також матері подякували організаторам проекту, адже це одна з можливостей показати дітям, що дуже важливо мати добре серце та цінувати все, що вони мають.

До зустрічі – завтра!