Крила для жінок!

Нагадаємо, що в Баришівській громаді наразі триває проект «Крила», який впроваджує Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» в партнерстві з Інститутом Пакт та за підтримки Уряду Канади . Дійсно , проект підтверджує, що жінкив нашій громаді – можуть все і повинні самі обирати свій шлях. І це не феміністичний заклик, це про рівність, яку потрібно створювати.

Це історія про крила для жінок.Якщо жінки селища, і сільські жінки та жінки з уразливих груп населення, вірять в свої сили, мають достатньо знань та навичок, знаходяться у дружньому середовищі, яке сприяє зміцненню їхнього професійного потенціалу, то вони будуть економічно убезпечені, що призведе до благополуччя їхніх сімей та усієї Баришівської громади загалом.

Зі слів координатора проекту Лілії Гук:

“Сьогодні в Баришівській громаді провела

3-тє групове заняття мотиваційної Програми “Майстерня. можливостей”в рамках Проєкту «Крила», який впроваджує Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» в партнерстві з Інститутом Пакт та за підтримки Уряду Канади , для жінок та дівчат Баришівської громади. Цей інтерактивний курс підтверджує, що жінки – можуть все і повинні самі обирати свій шлях.

Велика подяка за співпрацю та підтримку Баришівській селищній раді, колективу ЦСССМ , зокрема, п.Ларисі Борзак та п.Тетяні Сонич за створення комфортного середовища допомоги. Попереду ще довгий насичений перемогами шлях,і ми доламо його разом на благо соціальних змін в Україні!”

Разом зможемо більше