Понад 50 тисяч клієнтів ДТЕК Київські регіональні електромережі цьогоріч мали перебої з електропостачанням через пошкодження ліній будівельниками та комунальниками

Будівельні компанії та комунальні служби Київської області часто нехтують процедурою погодження проведення робіт поблизу кабельних ліній електропередач. Така самовільна діяльність лише з початку поточного року спричинила 117 аварійних відключень розподільчої мережі 0.4-10 кВ. Як наслідок, підривається стабільність енергопостачання приватних домівок та підприємств Київщини, а оператор системи розподілу зазнає матеріальних збитків.

«ДТЕК відповідальна, надійна компанії, яка працює для клієнтів 24/7. На жаль, пошкодження мереж через проведення несанкціонованих робіт трапляється доволі часто. Один із випадків пошкодження кабельної лінії 10 кВ трапився 1 червня в м. Ірпінь. Через дії забудовника без світла залишилися 1726 клієнтів. За 2 години наші фахівці відновили енергопостачання для більшості домівок. Ще 9 годин знадобилося для повного відновлення енергопостачання мікрорайону»,  — розповів генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

ДТЕК Київські регіональні електромережі звертає увагу, що для проведення земляних робіт необхідно зробити відповідну заявку до органів місцевої влади, до якої додається топозйомка ділянки, короткий опис та графічна схема проведення робіт тощо. Після цього ордер погоджується з операторами електричних і газових мереж та водоканалом.

Зокрема, для того, щоби погодити проведення земельних робіт або робіт біля повітряних ліній електропередач з оператором системи розподілу ДТЕК Київські регіональні електричні мережі необхідно звернутися в один із центрів обслуговування клієнтів компанії, які розташовані по усій Київській області.

Нагадуємо про зручні, альтернативні канали комунікації з нами:

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу та постачання електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.

У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Відділ комунікацій

ДТЕК Київські регіональні електромережі:

Тел.: (044)4928300

E-mail: press_koe@koe.vsei.ua