Батьківство в радість

24.04.2019 року  Центром  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради та Службою  у справах дітей та сім’ї  Баришівської  райдержадміністрації проведено круглий стіл «Назустріч дітям» для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та опікунських сімей.

З привітанням та настановою  гармонійного розвитку дітей та  захисту  їх прав звернулися до батьків  голова  Баришівської селищної ради Вареніченка О.П.та заступник голови Баришівської  РДА  Плясецький  О.В.

На засіданні розглядалися  питання:

-види державної допомоги сім’ям з дітьми;

– дотримання законодавчих актів щодо захисту прав та законних інтересів дітей;

– правова відповідальність за невиконання батьківських обов’язків;

– особливості проведення оздоровчої кампанії у 2019 році;

–  усвідомлене батьківство та основні засади усвідомленого батьківства як умови повноцінного розвитку дитини;

– попередження насильства в сім’ї;

–  вплив насильства та його наслідків на розвиток особистості дитини.

Ці та інші питання висвітлювали начальник відділу звернень  управління соціального захисту населення – Бикова Ірина Олексіївна,  Майорова Тетяна Іванівна – головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї адміністрації, Павленко Марина Валеріївна – завідувач сектором соціального захисту дітей та сім’ї Баришівської селищної ради, Борзак  Лариса Василівна – директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради та  Ілляш Юлія Вікторівна – головний  спеціаліст служби у справах дітей та  сім’ї адміністрації.

Під кінець заходу проведено  Акції :  «З любов’ю до дітей», «Великодній кошик» та «Допомога поруч» вітання з Великоднем.

Спеціалістами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради надано гуманітарну допомогу, яку запропонували директор Отець Петро  та батьки дітей Недільної школи Михайлівського Собору .