Щорічна Великодня традиція

Кожен день наближає нас до найбільшого православного свята – світлого Христового Воскресіння. Це день – улюблений багатьма з дитинства – зазвичай є символом радості, очікування зустрічі з непізнаним, з вічною таємницею буття

З 2017 року Баришівською селищною радою була започаткована нова традиція – прикрашати «Пасхальне дерево» та встановлення інсталяції до Великодня «Пасхальне яйце в кошику». Її мета – відродження та збереження традицій святкування Великодня, формування вміння виготовляти писанки з різних матеріалів і в різних техніках, розвиток творчої уяви, фантазії, інтересу до народної творчості, виховання бережливого ставлення, бажання продовжувати традиції українського народу.

Цьогоріч  жителі нашої громади радітимуть креативному пасхальному декору, а малята, вже з нетерпінням чекають свята і з великим задоволенням творчим шляхом прикрашають  власноруч виробленими  великодніми писанками могутній каштан.