28 лютого 2020 року в ЦПР «Мрія» відбулися установчі збори « Якісна Стратегія» – як необхідна передумова розвитку громади

Цікавий діалог із аудиторією під час першого установчого засідання Робочої групи із розробки Стратегії розвитку Баришіської ОТГ до 2027 року:

• партнерство, діалог, спільно дія замість одноособового стилю керування
  • об’єднання зусиль з іншими громадами з метою пошуку більш ефективних способів вирішення проблемних питань
  • розвиток місцевих бізнес ініціатив, створення привабливого бізнес-клімату та формування конкретних пропозицій для зовнішніх інвесторів
  • заохочення лідерства замість застарілого правила «ініціатива карається»
  • проблему вирішуємо у проектний спосіб, а не як раніше, постійно збільшуючи штат працівників та добудовуючи приміщення
  • впроваджуємо довгострокове та середньострокове бюджетне планування
  • видатки здійснюємо за програмно-цільовим методом, але додаючи конкурсне фінансування проектів.

На перший погляд, нескладні та зрозумілі правила. Але артикулювання та усвідомлення саме такого сценарію розвитку – це вже певний маркер готовності громади до змін.

Такі зміни вже готові впроваджувати у Баришівський ОТГ в рамках формування та реалізації Стратегії розвитку громади до 2027 року.

Віримо, що завдяки координації зусиль всіх бажаючих доєднатися до цього важливого і цікавого процесу, у підсумку матимемо ефективний інструмент для ухвалення всіх управлінських рішень вже в найближчому майбутньому.