Свято МАСЛЯНОЇ в Селищанському старостинському окрузі – «Масляну гуляймо – весну зустрічаймо!»

На захід зібралися представники Селищанського старостинського округу та усіх околиць Баришівської об’єднаної громади. За словами організаторів, готувалися до свята ретельно: господині пекли млинці, робили програму і для дітей, і для дорослих. Виступали творчі колективи.

На урочисте відкриття святкування завітав народний депутат Верховної Ради  Микола Леонідович Галушка, який щиро привітав усіх зі святом і побажав кожному гарного року та благополуччя.

Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко вважає, що такі святкування об’єднують громаду:

—Святкування важливе: це можливість людям побачитися, поспілкуватися, побачити, чим живуть в інших старостинських округах Баришівської громади. До того ж, відпочинок на природі — це найкраще, що може бути, а погода сьогодні саме цьому і сприяла.

Олександр Павлович, подякував всім присутнім за чудове дійство та відмітив плідну співпрацю в.о. Селищанського старостинського округу Ольги Миколаївни Прядка та депутата Селищанського старостинського округу Тетяни Олексіївни Цвілій.

Як кажуть, наскільки щедро вдалось провести  Масляну, настільки багатими статками і врожаєм мав віддячити сільськогосподарський рік громаду,що ж попереду – весна, а з нею нові зустрічі й свята, сподівання, надії, задуми!