Літературна мандрівка

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання Лариса Германчук, провідний бібліотекар Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради підготувала літературну онлайн мандрівку ««У світі мрій, добра та пригод!» по книгам Джефа Кінні.

Джеф Кіні –розробник і дизайнер онлайн-ігор,а також автор бестселерів номер 1 за версією The New York Times. Джеф увійшов до списку 100 найвпливовіших людей світу за версією журналу Time. Також Джеф-творець  Poptropica.сом,одного з 50 найкращих сайтів за версією журналу Time . Живе зі своєю дружиною та двома синами в Плейнвілі, штат Массачусетс, де відкрив книгарню An Unlikely Story.

Джеф написав серію “Щоденник Слабака”, яка дуже популярна серед читачів,до неї входять бестселери в семи книгах: “Щоденник Слабака за нещастя”– головного героя книги переслідують невдачі,його кинув найкращий друг,Роулі Джеферсон,а знайти в середній школі  новихдрузів, виявляється,нелегко. Щоб змінити свою долю, Грег вирішує стрибнути в невідомість і покластися у своїх рішеннях на волю випадку. Дитинство-жахлива пора. Й кому це знати краще, не Грегу Гефлі! Середня школа,де вчорашня  дрібнота опиняється серед рослявих і недобрих підлітків,які вже й бороду голять,це просто катастрофа якась. Але Грег не втрачає оптимізму й ділиться з нами своїми пригодами й порадами у наступній книзі “Щоденник Слабака”. Настали літні канікули-погода чудова,і всі діти веселяться надворі де ж Грег Гефлі? Вдома грається у відеоігри за запнутими шторами. Грег не приховує,що йому “більше до вподоби приміщення”,він живе у своїй найкращій літній фантазії-жодних обов`язків і жодних правил. Але Грегова мама інакше уявляє собі ідеальне літо… Для неї це передусім активний відпочинок  і згуртування сім`ї. Чиє уявлення візьме гору і чи зможе  “” змінити поповнення у родині Гефлі? На всі ці запитання відповість читачеві послідуючий бестселер “Щоденник Слабака”, роман  “Канікули псу під хвіст”. Хоч би як вам кортіло, не розпитуйте Грега Гефлі про літні канікули,бо йому не хочеться про це говорити. Перейшовши до наступного класу, Грег дуже хотів би забути про минулі три місяці…а надто вже про одну подію. А яку? Ви дізнаєтесь,прочитавши чергову книгу із серії “Щоденник Слабака”-“Зоряний час Родрика”. Грег Гефлі завжди поспішав вирости. Та чи справді процес дорослішання такий, яким його уявляють діти? Перед Грегом раптово повстають проблеми спільних вечірок для дівчат і хлопців,збільшення кола обов`язків та інші  не надто приємні зміни,що супроводжують дорослішання-і все це без найкращого друга Роулі. Чи зможе Грег прорватися самотужки-ви дізнаєтесь, діти, коли заглянете на сторінки чергової серії-книги “Щоденник Слабака”-“Бридка правда”. У повітрі витає кохання.Але що це значить для ГефлІ?Про цю історію кохання героя книг “Щоденник Слабака”Грега ви зможете прочитати у наступному романі за назвою “Третій зайвий”. Гляньмо  правді у вічі-Грег Гефлі ніколи не перестане бути слабаком. Просто треба, щоб хто-небудь пояснив це Греговому батькові. Розуміємо,що Френк Гефлі щиро вірить,що здатен зробити свого сина міцнішим,тому віддає  його на футбол та іншім  заняття для справжніх чоловіків. А чи подобається це головному герою? Прочитавши  роман із цієї серії за назвою “Остання крапля “ви дізнаєтесь відповідь. І завершує серію книг “Щоденник Слабака “, роман  “Стінна лихоманка”,в якому вже вам знайомий головний герой потрапляє у велику халепу. Пошкоджено власність школи,і Грег основний підозрюваний. Але ж він,хай би неймовірним це не здавалось,у цьому не винний!Ну, принаймі, в певному сенсі. Та коли відплата вже близько,раптом починається хуртовина і сім`я Гефлі змушена надовго застрягнути вдома. Грег знає,що коли сніг розтане,йому перепаде на горіхи. Це так думає головний герой роману з серії `Щоденник Слабака `, а що думаєте ви,читачі? А  для цього вам потрібно прочитати світовий бестселер, який є в нашій бібліотекці.