Київщина знаходиться в “червоній” зоні епідемічної небезпеки

Київщина знаходиться в “червоній” зоні епідемічної небезпеки. Причина – критична ситуація з поширенням коронавірусу.

У зв’язку з цим на підставі рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС в нашій області запроваджуються обмежувальні протиепідемічні заходи, встановлені Урядом для “червоної” зони.

Детальніше про всі обмеження ви зможете дізнатись на сайті Київської ОДА: https://bit.ly/3f2elKy.

Що важливо: на рівні Київської обласної комісії з питань ТЕБ і НС ми прийняли рішення не зупиняти роботу громадського транспорту.

Проте регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів у автомобільному та залізничному транспорті, а також тролейбусах в межах нашого регіону можуть здійснюватись виключно в кількості 50 % місць для сидіння.

Усі посилені обмеження діятимуть на Київщині до прийняття Державною комісією з питань ТЕБ і НС відповідного рішення про скасування “червоного” рівня епідемічної небезпеки.

Закликаю жителів області з розумінням і ретельністю ставитись до всіх протиепідемічних норм. Від відповідальності кожного з нас залежить, як швидко ми зможемо вийти з критичної зони.

Бережіть себе та своїх рідних!