Коли діти, разом із учителями та батьками, змінюють шкільне життя і бачать результат, у багатьох з них буквально виростають крила. Дехто зі школярів навіть не лише готовий очолювати осередки учнівського самоврядування, але й прагне стати справжнім лідером у своєму середовищі.

Тож наразі починає співпрацювати потужний осередок створений з учнів Бариівської громади!

Ми спільно з педагогами створили дієве самоврядування, яке залучить дітей до активної та свідомої участі в житті нашої громади та матиме виховний і стимулюючий вплив.

Знайомтеся:

Голова Лідерів учнівського самоврядування Баришівської громади- Розумець Яна 10 клас Баришівська ЗОШ ім. М. Зерова

Представники навчальних закладів Баршівської громади:

– Коржівська загальноосвітня школа I-III ступенів: Шило Володимир- президент учнівської республіки «Лебедія»; Азаров Кірілл- учень 11 класу-

– Бзівський НВК: Мирон Богдана 8кл.,Ліпський Іван 9 кл. ;

– Перемозький НВК: Васильчук Максим 7кл., Рихлик Дарина 8 кл.;

– Морозівський НВК ім.Д.Поповича: Камчатна Анастасія 9кл., Сенько Аліна 9 кл. ;

– Паришківський НВК: президент учнівського самоврядування Паймаш Дарина Станіславівна 8 кл. ;

– Селищанський НВК : Прядка Валерія 9 кл., Пушня Софія 9 кл.;

– Баришівська ЗОШ ім. М. Зерова: Розумець Яна 10 клас, Демещук Даша 8 кл. Восколович Діма 7 кл.;

– Гостролуцький НВК: Рудь Дар’я 8 клас

– Волошинівський НВК ім. Р. Лужевського: Лафіцька Катерина, Мацюк Валерія- учениці 11 класу;

– Лукашівський НВК: Іваноглу Лілія 9 клас;

– Веселинівському НВК : Вовк Анастасія 9 клас;

– Рудницький НВК: Мігай Надія 7кл.;

– Баришівський НВК: Осипова Ярослава, Іващенко Соломія, Нитченко Єлизавета;

– Селичівський НВК: Гуменюк Анастасія 8 кл., Муханова Наталія 8 кл.

Учні приєднуються і надалі,і активно працюємо он-лайн

Координатор Оксана Нитченко (керівник гуртка лідерів органів учнівського самоврядування ЦПР «Мрія»)