Партнерські українсько-німецькі відносини приносять результат

Партнерські відносини між громадами смт Баришівка в особі секретаря селищної ради Олександра Ільченка і м. Пуллах (Німеччина) в особі бургомістра Сюзанни Таузендфройнд знову приносять результат!

Завдяки підтримці Фонду «Сталий муніципальний розвиток через партнерські проєкти Nakopa» та співфінансування Баришівської селищної ради нещодавно було придбано мобільний дизельний генератор Malcomson ML 25-B3 з АВР (загальною вартістю 547 тис. грн) для забезпечення об’єктів водопостачання громади  резервним  живленням у разі відключення від електроенергії об’єктів критичної інфраструктури Баришівської громади.

Особлива вдячність Міхаелю Хайзелю за технічну підтримку та кваліфікований супровід реалізації проєкту на території Баришівської громади. А також – Людмилі Симоненко за оперативний переклад технічної документації.