#БлагодійнийФондГромади

Завдяки співпраці Баришівської ТГ з Фонд громади Березані (керівник правління – Алла Новікова), фінансової підтримки СТОВ “Лук’янівське” (с. Лук’янівка), ФГ “Вета Агро” (с. Масківці), ФОП Головко П.А.  (смт. Баришівка), депутата селищної ради Гопкала Ігоря  і грантової підтримки ГО ІСАР “Єднання” (Україна), Фонду Ч. С. Мотта (США) у Баришівській громаді нарешті повноцінно запрацює послуга вивезення твердих побутових відходів.

Нагадаємо – на початку цього року наша громада отримала від громади міста Пуллаха сучасний сміттєвоз з функцією утрамбовування. За сучасними характеристиками така техніка розрахована на контейнери єврозразка. Тому відразу виникла потреба в їх закупівлі, оскільки на території Баришівки та сіл громади були встановлені контейнери ще старого зразка.

❗️Наразі 156 шт. контейнерів вже надійшли у громаду і найближчим часом будуть встановлені біля багатоквартирних будинків Баришівської громади.

Таким чином, завдячуючи підтримці місцевого бізнесу, жителів громади та грантовій підтримці БО «Фонд громади Березані» ГО ІСАР “Єднання” за фінансування Фонду Ч. С. Мотта було акумульовано потрібну суму на придбання контейнерів для збору сміття на території Баришівської громади!

Нагору