Відбулось засідання чергової 39 сесії Баришівськоі селищної ради

Під головуванням секретаря селищної ради Олександр Ільченко відбулася чергова 39 сесія Баришівської селищної ради VIII скликання.

У роботі сесії взяли участь 19 депутати із 26 обраних, старости старостинських округів, представники громадськості.

Перед початком роботи депутати міської ради та присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Формуючи порядок денний пленарного засідання та враховуючи рекомендації профільних постійних комісій депутати додатково включили кілька питань та зняли ряд тих, які потребували додаткового вивчення.

Загалом на сесії було розглянуто 50 питань, по кожному з них прийнято відповідне рішення.

Значна частина питань стосувалась управління майном комунальної власності та земельних відносин.

Рішення 39 чергової сесії восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті селищної ради https://baryshivska-gromada.gov.ua