Звіт з обстеження та оцінки технічного стану пошкоджень об’єкта

11 березня 2022 року внаслідок ракетного удару по центру Баришівки було знищено громадську будівлю кінотеатру «Старт».

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.2022 № 473 схвалено перелік аварійно небезпечних об’єктів, які підлягають демонтажу, ліквідації, в який ввійшли і декілька об’єктів Баришівської громади, серед них – будівля кінотеатру «Старт» (вул. Центральна, 32, смт Баришівка Броварського р-ну Київської обл.)

В зв’язку з цим було розроблено Звіт з обстеження та оцінки технічного стану пошкоджень об’єкта і зроблено висновок:

«Об’єкт непридатний для використання за цільовим призначенням, повністю втратив свою економічну цінність, наявні пошкодження несучих та огороджувальних конструкцій, ступінь та характер яких свідчить про небезпеку аварійного обвалення об’єкта». Загальна рекомендація щодо подальшої експлуатації: «Демонтажу (ліквідація об’єкта)».

19 грудня 2023 року в Київській обласній державній адміністрації відбулось позачергове засідання Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому вирішили: п.1.4 «…схвалити перелік потенційно аварійно небезпечних об’єктів, які потребують невідкладних робіт щодо демонтажу», до якого ввійшла зруйнована будівля кінотеатру «Старт» в Баришівці. Всі роботи з демонтажу проводяться виключно за рахунок коштів обласного бюджету.

Наразі здійснюється підготовча робота з розроблення Генерального плану забудови Баришівської громади і тому питання щодо майбутньої потенційної забудови на цьому місці буде обов’язково винесене на громадське обговорення згідно законодавства.

З метою прийняття зважених рішень думка кожного буде розглянута і врахована.

На фото фотофіксація обсягу руйнувань в кінотеатрі «Старт», які ввійшли до Звіту з обстеження.