Соціальна підтримка сімей з дітьми Баришівської громади

21 грудня  2023 року працівником служби у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради, провідними фахівцями із соціальної роботи Центру соціальних служб  Баришівської селищної ради,  поліцейським офіцером Баришівської громади проведено  профілактичний  рейд «Здоровий побут», «Діти» на території  Волошинівського, Веселинівського та Подільського старостинських округів.  Відвідали 6 сімей, (в них виховується 18 дітей), які перебувають в складних життєвих обставинах з метою перевірки житлово-побутових умов проживання та утримання дітей.

Метою заходу було попередження проблем дитячої безпритульності та бездоглядності, недопущення вчинення дітьми правопорушень, виявлення на ранній стадії сімей, які не спроможні або не бажають виконувати батьківські обов’язки щодо належного утримання та виховання дітей.

За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей. З дітьми проведено профілактичні бесіди щодо перебування та поведінки в  громадських місцях. Також сім’ям було надано гігієнічні набори та дитячий одяг.