Звання «народний» відтепер мають 8 колективів громади

Сьогодні в культурному житті Баришівської громади відбулася подія, яка проходить  один раз на три роки: захист  (підтвердження) звання «народний».

Оцінювало талант колективів поважне журі на чолі з Оленою Завальською, директором Київський обласний центр народної творчості

На заході також був присутній секретар селищної  ради Олександр Ільченко. Він привітав поважних гостей з Києва на нашій землі, побажав плідної роботи, а всім учасникам – довести,що вони найкращі!

7 колективів Баришівської громади гідно захистили звання «народний», а гурт «Надвечір‘я» (с. Власівка) підтвердив це звання!

Наш край завжди славився своїми талантами – і вокальними, і танцювальними! І сьогоднішній захід тому підтвердження