Туристична подорож до Чеської республіки

13 дітей з Броварського району, в тому числі 5 дітей військовослужбовців ЗСУ Баришівської громади, разом з іншими дітьми Київської області в супроводі начальника служби Ссдс Баришівка Марини  Павленко поїхали на двотижневий відпочинок у туристичну подорож до Чехії.

Там дітей прийматиме оздоровчий центр Стара Живогошть Середньочешського краю, який розташований на мальовничому березі волосховища Влтава.

Протягом двох тижнів діти будуть отримувати психологічну реабілітацію, спрямовану на подолання негативних наслідків стресу, отриманого під час війни. В програмі передбачені цікаві екскурсії, спортивні ігри та змагання, відпочинок на природі, відвідування зоопарку, розважального центру тощо.

Також діти мають можливість покращити ріаень володіння іноземними мовами, зокрема чеською та англійською, під час спілкування з волонтерами Червоного хреста, які і організовують дозвілля.