Засідання виконавчого комітету

17 листопада відбулось чергове засідання виконавчого комітету Баришівської селищної ради під головуванням першого заступника селищного голови Володимира Коцюрбія.

Згідно порядку денного розглянуто 34 питання.

З поміж іншого:

• Схвалили звіт про виконання бюджету Баришівської селищної територіальної громади за 2023 рік.
  • Затвердили Положення про видачу довідок громадянам відтепер для зручності жителів громади довідки будуть видаватися за принципом «Єдиного вікна» через ЦНАП.
  • Розглянули питання «Про надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України» – затвердили 13 рішень комісії про надання згоди на виплату компенсацій за заявами жителів громади .
  • Прийняли важливі рішення щодо захисту прав та інтересів дітей, в тому числі про відібрання 3 малолітніх дітей від матері через неналежне виконання батьківських обов’язків .
  • Серед планових питань: про надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади на поховання, про призначення та реєстрацію помічника фізичній дієздатній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки, про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Детальніше з усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися після їх оприлюднення.