Щиро вітаємо всіх працівників сільського господарства

Щиро вітаємо всіх працівників сільського господарства Баришівської громади з професійним святом! Пишаємось, що наші аграрії навіть в складні часи воєнного стану засівають нові поля і збирають щедрі урожаї!

Вже другий рік поспіль з часів незалежної України вам доводиться збирати урожай в умовах війни, ризикуючи і технікою, і, найголовніше, життями… Висловлюємо слова глибокої вдячності та поваги вам, низький уклін вам, що продовжуєте та підтримуєте хліборобську справу. Бо наш хліб – наш скарб, наше найдорожче надбання, про яке відтепер знають в усьому світі!

Від щирого серця бажаємо, щоб ваші зусилля завжди були результативними, а врожай перевищував ваші найсміливіші задуми. Спасибі вам за нелегку та потрібну всім нам працю, за підтримку захисників на передовій фронту!

Щиро бажаю вам щастя, здоров’я, добробуту та миру, невичерпної наснаги та подальших успіхів у ваших справах! Надійного оберегу вам!

Мирного блакитного неба над вашими урожайними жовтими нивами!

Слава Україні! Слава хліборобам! Героям слава!

Олександр Ільченко та депутатський корпус Баришівської селищної ради