Засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Баришівської селищної ради

Відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Баришівської селищної ради під головуванням заступника голови Баришівської селищної ради Володимира Коцюрбія.

Під час засідання комісії було розглянуто питання:

• про визначення місця проживання малолітніх дітей;
  • про негайне відібрання неповнолітньої дитини від матері;
  • про надання дозволу дарування ¼ частки будинку, де право користування мають малолітні діти;
  • про надання соціальної послуги соціального супроводу сім’ї (с. Волошинівка);
  • затвердили 7 індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та 8 індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Після розгляду заяв та документів, обговорення та вивчення обставин, членами комісії були прийняті рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.

Інф. Служби у справах дітей та сімї