Засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Баришівської селищної ради

7-го червня 2019 року було проведене  засідання комісії у справах дітей при виконавчому комітеті Баришівської селищної ради.

Заступник селищного голови з питань соціального напрямку Данчук Жанна Віталіївна ознайомила присутніх з порядком денним.

Представниками комісії були розглянуті:

– заяви, які надійшли від громадян;

– обговорено надання матеріальної допомоги з Програми здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю та підтримки сімей, які опинились в складних життєвих обставинах на 2019-2021 роки;

– заслухали доповідачів про соціальний супровід  родин, які проживають на території Баришівської селищної ради;

– на засідання також були запрошені батьки (мешканці громади), які ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

За результатами роботи комісії готуються проекти рішень виконавчого комітету селищної ради.