Виїзний прийом у Лукашівському старостинському окрузі

У вівторок, 23 квітня, в адмінприміщенні Лукашівського старостинського округу (в.о.старости – Василь Михайлович Рошко) Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко спільно з керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету ради Ольгою Михайлівною Нестеровою та депутатом селищної ради Іриною Іванівною Опанасенко провів виїзний прийом громадян.

Місцевих жителів хвилювали питання стосовно освітлення на вулиці Набережній, незаконного виселення з будинку матері з неповнолітніми дітьми, матеріальної допомоги багатодітній родині, підтримки футбольної команди «Легіон», а також ремонту фельдшерсько-акушерського пункту, клубу, проблеми випасу великої рогатої худоби…

У ході візиту до Лукашів селищний голова відвідав клуб, приміщення бібліотеки, ФАП.