Бути екологічно свідомим сьогодні – не лише модно а й корисно

Кожна Людина має можливість залишити за собою слід для своїх нащадків. Слід,який буде славетно згадуватися новими поколіннями, або слід який буде визивати в них біль та жалобу. Однією із найважливіших цінностей, яку ми передаємо своїм нащадкам є наша екологія. На скільки ми змогли зберегти її, поліпшити або погіршити вже зараз ми відчуваємо самі і незабаром це ще більше відчує нове покоління.

Розуміючи свою екологічну відповідальність молодь с.Дернівки цими вихідними взялася до праці та провела суботник у сільському парку. Майже 4 години тривало прибирання. За цей час було зібрано багато різного сміття.

Зі слів Вікторії Шовть, організатора акції прибирання: «Було приємно бачити посмішки і гарний настрій учасників суботнику, які не втратили  позитиву навіть після важкої праці в свій вихідний день на благо всіх жителів, бо вони люблять свій дім, своє село, свою Батьківщину. Тільки разом, засукавши рукава, ми зробимо нашу оселю гарною, чистою і гідною поваги!»

Прибирання закінчилося куштуванням смачної каші, до приготування якої долучилися батьки активістів.

Сподіваємося, що прибрана територія буде залишатися не засміченою значний час і у майбутньому буде радувати всіх хто заїжджає до  с.Дернівки.

Бо матінка Земля наша вже радіє від того, що їй стало легше дихати.

Благоустрій сіл триває. Запрошуємо Громаду долучатися!