В громаді є чим працювати…

Комунальне підприємство Баришівської селищної ради «Баришівська ЖЕК» на 100% підготувалося до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр. Заготовлено майже 900 т пісчано-соляної суміші, частина з  якої виставлена в ящиках для оброблення тротуарів селища.

Відремонтовано техніку.

За кошти інфраструктурної субвенції  в 2019 році було придбано:

комбіновану дорожню машину МАЗ (посипка та очистка доріг),

– екскаватор MST виробництва Туреччини,

– трактор МТЗ-82.1 з причіпом, відвалом і навісною щіткою.

Після проведення процедури тендерних закупівель було зекономлено майже 600 тис.грн.,  виконкомом Баришівської селищної ради прийнято рішення  закупити ще один трактор МТЗ 82.1, два відвали, дві роторні косарки Z-069, які Баришівська ЖЕК отримала 10-го грудня.

Дана техніка вже зараз проводить роботи по благоустрою на території смт Баришівки та старостинських округів (с.Морозівка, с.Корніївка, с.Дернівка). В подальшому ці механізми будуть залучатися для очистки автодоріг селища та старостинських округів від снігу.

Хочеться відмітити відповідальне ставлення до своїх обов’язків начальника Баришівської ЖЕК Яременка Т.Г., механізатора Сербіненка М.І., водія Чихмана Л.М. та всіх працівників комунального підприємства громади.