Обласний семінар-практикум «Бібліотеки і час: нові реалії» пройшов Київській обласній бібліотеці для юнацтва

11 грудня 2019 року провідний бібліотекар Баришівської  центральної бібліотеки для дорослих Р.В. Марченко взяла участь у обласному семінарі-практикумі «Бібліотеки і час: нові реалії».

Відкрила семінар вступним словом директор Київської обласної бібліотеки для юнацтва, заслужений працівник культури  Г.Й. Сорока.  Вона вручила Подяки трьом районним та міським ЦБС Київської області за активну участь у наповненні віртуальної рубрики «Бібліотеки Київщини», присвяченій рекламуванню та популяризації бібліотечних закладів Київської області  на сайті КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва». Серед нагороджених і колектив Баришівської централізованої бібліотечної системи.

Про розроблення Плану заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки  розповіла головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації, заслужений працівник культури України В.М.Гонтарук.

На  функціонуванні  бібліотек в умовах децентралізації зупинилась  заступник директора з наукової роботи Державної бібліотеки України для юнацтва Т.П. Сопова.

Цікавими та змістовними  були консультації та презентації роботи Київської обласної бібліотеки для юнацтва від  заступника  директора з науково-методичної роботи Т.І.Василькевич, завідувача науково-методичного відділу Н.О.Кліменко, завідувача  відділу обслуговування користувачів О.О.Шмідт, провідного методиста Т.І.Семак, завідувача відділом комплектування та каталогізування документів Н.В.Яворської та провідного бібліографа С.М.Колосюк.

Провідний методист Л.О.Соколовська презентувала нові доробки науково-методичного відділу за 2019 рік: віртуальну виставку «І вогник, ним засвічений, не згас» (до 250-річчя від дня народження І. П. Котляревського) та буктрейлер на книгу Рімантаса Кміти «Хроніки Південного».

Цікавою була презентація проєкту нового Трудового Кодексу від завідувачки  відділу правової експертизи апарату Федерації профспілок України І.Г.Орловської та правового інспектора праці апарату ФПУ О.О.Зайцевої. Учений секретар Наукової Бібліотеки Національного педагогічного університету Катерина Косинська представила волонтерський рух «Будуємо Україну Разом (БУР)», та співпрацю цього проєкту з бібліотеками.

В ході семінару для Баришівської центральної бібліотеки для дорослих передані книги сучасних українських авторів.

Завідувач  методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС, Лавріненко Н.І.