УВАГА !!! ДРУЗІ, ЗНОВУ ПРОВОДИМО КОНКУРС !!! ПРИЄДНУЙТЕСЬ!!!

Дорогі друзі! 01 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей!

На жаль, в умовах карантину, не буде проводитись традиційне масове святкування!!! Тому ми пропонуємо взяти участь в новому онлайн – конкурсі “Творча майстерня” і отримати подаруночки!

Вже від сьогодні і до 1 червня чекаємо на ваші відеоролики

Умови прості

Знімаєте сюжети про досягнення ваших діточок, це може бути виконання пісні, декламування віршів, гра на музичних інструментах, спортивні досягнення, кулінарні захоплення, виготовлення поробок своїми руками та інші дитячі таланти. Викладаєте у себе на сторінці, обов’язково відмічаєте нас, службу у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради Ссдс Баришівка і додаєте хештек #1червняТворчамайстерня і Ви автоматично стаєте учасником .

01 червня о 12.00 оберемо переможців, яких буде нагороджено подарунками. Одного переможця обираємо самостійно, а іншим стає той, чий пост набере найбільшу кількість вподобань.