У Баришівській громаді 23-го серпня урочисто відзначатимуть День Державного Прапора України та 28-річницю Незалежності України

О 08:30 захід розпочнеться біля Баришівської селищної ради :

-відбудеться покладання квітів,

-почесна хода з прапором,

– урочиста церемонія за участю керівництва громади, ветеранів АТО, громадськості, молоді,

-вручення паспортів громадян України юним баришівчанам та підняття Державного Прапора України. Є вже певна традиція – щороку на День державного прапора український синьо-жовтий стяг урочисто піднімають біля Баришівської РДА.

У головне свято країни особливо актуально створювати свої образи з вишитими речами та державною символікою.

Саме 23–го серпня створюємо патріотичну атмосферу і запрошуємо баришівчан та гостей міста вшанувати синьо-жовтий стяг та долучитися до заходів, приурочених Дню Прапора та 28-річниці Незалежності України в українських вишиванках і з державною символікою (прапорцями, жовто-блакитними стрічками).