Відбувся оргкомітет до Дня незалежності та Дня Державного Прапора України

21-го серпня 2019 року  відбулося чергове  засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України, яке провів  Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко. В засіданні оргкомітету взяли участь начальники відділів Баришівської селищної ради та представники Баришівської РДА.

В ході засідання обговорено план  проведення урочистостей щодо відзначення цих державних свят. Зокрема заплановано провести урочисте підняття Державного Прапора України, вітання від керівництва громади, вшанування пам’яті героїв, які віддали життя за незалежність України, вручення паспортів молоді, покладання квітів та інше.  За підсумками засідання оргкомітету, визначено та надано відповідні доручення присутнім щодо організації відзначення державних урочистостей.