ЗВЕРНЕННЯ ДО МІСЦЕВИХ РЕЛІГІЙНИХ ГРОМАД

ЗВЕРНЕННЯ ДО МІСЦЕВИХ РЕЛІГІЙНИХ ГРОМАД стосовно обмеження проведення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій у культових будівлях, інших місцях богослужінь або релігійних зібрань, місць паломництва, а також перебування громадян у таких будівлях і місцях проведення таких дій за технічної можливості з використанням електронних засобів комунікації.

Вкотре наголошуємо що ст.325 Кримінального кодексу України передбачено, що за порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, карається штрафом до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3-х років. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, – карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Оскільки, У Київській області уже виявлено випадки проведення богослужінь із залученням великої кількості людей, просимо дотримуватися вимог щодо запровадження тимчасового карантину на території Баришівської громади.

У разі виникнення питань або непередбачуваних ситуацій просимо тримати зв’язок з Баришівською селищною радою через О.Нитченко 0679946335