Щиро вдячні за благодійну допомогу

Адміністрація КНП «Баришівська ЦРЛ» на чолі з головним лікарем Галиною Миколаївною Буняк, КНП Баришівський «ЦПМСД» на чолі з головним лікарем Павлом Олександровичем Ковригою, Баришівська селищна рада на чолі з головою Олександром Павловичем Вареніченко щиро вдячні за благодійну допомогу, яку надають наші мешканці для запобігання розповсюдження хвороби COVID -19 на території Баришівської селищної ради:

ТОВ «УКРАЇНСЬКА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ» – дезінфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту для медичних працівників (в подальшому планують також надавати допомогу)

ФОП Красний В. – транспорт для перевезення дез.засобів з м. Києва до мед.закладу в Баришівці

– Працівники Баришівської селищної ради – дез.засоби

Ревук Л. – надає допомогу в пошиві захисних костюмів для ЦРЛ

Баргамон А. – надає допомогу в пошиві захисних костюмів для ЦПМСД

Також приємно спостерігати, як кожного дня активно долучаються жителі нашої громади до створеної групи «волонтерської роботи»: пошиття масок, костюмів, допомога старшому поколінню…і т.д.

Безмежно вдячні: Альоні Баргамон, Тетяні Безлюдько, Олені Безлюдько, Наталії Ставицькій, Людмилі Скалацькій, Ірині Рахубі, Ользі Березіній, Оксані Козюрі, Юлії Когут, Лілії Ревук, Катерині Стрілець, Юрію Шуляку.

Доєднуйтеся до тих, хто вже показав приклади соціальної свідомості та самоорганізації! Ми безмежно пишаємося кожним із Вас!

Координатор проектів в соціальних мережах: Нитченко Оксана ( на зв’язку з Вами цілодобово).