Шановна громадо!

Ми вже котре пишемо, що заборонена робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів і інших розважальних закладів, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

Виключенням є роздрібна торгівля харчовими продуктами, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківських та страхової діяльності.

Тож слід зазначити що всі вищезазначені суб’єкти господарювання, окрім тих що є винятком,  припинили свою діяльність на час дій карантину.

На час дії карантину торгівля з рук, яка відбувалася на базарах, в торговельних павільйонах також  припинена.

Кафе можуть працювати тільки за умови адресного доставлення замовлень та забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Ніякого продажу розливних напоїв в магазинах: кава,чай… їх тільки можна придбати в вигляді товару, а вже вдома вживати! Не кажучи вже про торгівлю спиртними напоями!

Але ж є виключення! 25-го березня мобільною групою перевіряючих ( члени групи: представники влади, поліції…) на чолі з Баришівським селищним головою Олександром Павловичем Вареніченко та заступником Баришівського селищного голови з питань житлово- комунального господарства Юрієм Анатолієвичем Шовтьом було  виявлено факт порушення правил карантину в Морозівському старостинському окрузі.

В магазині «Наталі» по вул. Садова відбувалася торгівля розливними спиртними напоями (невідомого походження)

Порушників  (продавця та господаря) було притягнено до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 КУпАП ( Порушення правил щодо карантину людей та санітарно-гігієнічних , санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачене ЗУ « Про захист населення від інфекційних хвороб»)

Шановні громадяни!

За виконанням  правил карантину  наразі пильно слідкує поліція та мобільна робоча група, яка працює щодня на території Баришівської ОТГ.

Окремо відзначається що невиконання постанови кабінету міністрів несе за собою адміністративну та кримінальну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 17 – 51000 гривень або арешт на 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років або позбавлення волі на строк до 3 років. У випадку якщо дії призвели до смерті людини або інші важкі наслідки – винному загрожує позбавлення волі від 5 до 8 років позбавлення волі.

Закликаємо Вас дотримуватися норм карантину та берегти себе!