Заходи з дітьми

Вже за декілька тижнів більшість українських школярів і дошкільнят відпочиватимуть на таких бажаних літніх канікулах. Переважно це період, коли юні дослідники лишаються вдома самі, а також проводять багато часу на вулиці.

Аби убезпечити підростаюче покоління від надзвичайних подій в літній період, рятувальники Броварського району проводять профілактичну роботу в навчальних закладах.

Так 10 травня рятувальники відвідали учнів 5-х класів Баришівського ліцею імені Миколи Зерова Баришівської селищної ради.

Фахівці служби порятунку нагадали учням правила пожежної безпеки в побуті, розповіли як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів. Особливу увагу звернули на правила безпеки на воді.

Після проведення заходу  рятувальники розповіли учням про цікавий стікерпак “Пригоди без перешкоди” в застосунку Телеграм, який розроблений ДСНС України спільно із UNISEF UKRAINE який діти з зацікавленням завантажували.