Майстер-клас з гончарства для наших захисників

8 травня у “Просторі психосоціальної підтримки для військових і цивільного населення, постраждалого від війни” (КМЦ смт. Баришівка) відбувся майстер-клас з гончарства для наших захисників та сімей загиблих Героїв за підтримки та взаємодії Благодійного Фонд “МХП-Громаді”, Центру із взаємодії з військовими та ветеранами БО БФ “МХП – Громаді”, в рамках проєкту “МХП Поруч” та  Каті Комаревич, регіональної менеджерки із соціальних проєктів.

Майстер клас проводив Булгаков Віктор Петрович, керівник Центру реабілітації гончарством, співзасновник Спілки Екологів України, викладач академії керівних кадрів культури та мистецтв.

Глинотерапія для поранених військових та членів родин війскових, що потребують моральної та духовної підтримки, потребуючих адаптації у теперішній важкий час – це проективна методика, яка допомагає актуалізувати на символічному рівні динаміку внутрішнього світу людини. Глина передає характер і емоції людини. Вимішування глини дозволяє подумати, осмислити, вибрати, прийняти рішення, заспокоїтись.

Глинотерапія — це один із видів арттерапії. За її допомогою можна зняти стрес, напругу, тривогу та звернутися до генетичної памʼяті, а ще вона здатна зцілювати душу кожного, хто хоч раз торкнеться до неї.