Відкриття військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

В Україні джурами завжди називали молодих вихованців, зброєносців і помічників досвідченого козака. Стати джурою міг не кожен, а лише той, хто годився до козацької служби, пройшовши певні випробування – як фізичні, так і моральні.

В Центр позашкільної роботи “Мрія” Баришівської селищної ради відбулось урочисте відкриття військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). З вітальним словом до учасників звернувся секретар Баришівська селищна рада Олександр Ільченко і побажав показати хороші результати, завжди бути патріотами своєї Батьківщини, гідними захисниками рідної землі.

Наразі у Грі беруть участь 18 роїв закладів загальної середньої освіти Баришівської громади. Під час Гри учасники випробовують  себе у конкурсі строю та пісні «Впоряд», туристичної «Смуги перешкод», інтелектуальної гри-вікторини «Відун», надання першої долікарської допомоги потерпілому «Рятівник», в змаганнях «Стрільба» та «Фізична підготовка». Це чудова можливість для всіх учасників випробувати свої сили, вміння та розвинути патріотизм.